top of page

רכישת כרטיסים למשחקי הבית של יובנטוס - המדריך השלם


רכישת כרטיס למשחק של יובנטוס היא לא נושא מסובך כמו שנהוג לחשוב - ולא חשוב מי היריבה. הלחץ של האוהד הממוצע לרכוש כרטיס מהר ולפני שיגמר הוא הדלק שמניע את חברות הנסיעות והכרטיסים השונות (והלעיתים מפוקפקות) למכור כרטיסים במחיר מופקע. החברות הללו מנצלות את הלחץ וחוסר ההבנה בנושא וגובות מחירים אסטרונומיים עבור הכרטיסים.
מכיוון שכואב לי לשמוע שוב ושוב על אוהדים שהוציאו מכיסם ללא צורך אלפי שקלים עבור כרטיס למשחק של יובנטוס, החלטתי לכתוב את המדריך הזה. המדריך הזה ילווה אתכם שלב אחרי שלב, בליווי תמונות, מההתחלה ועד לרכישת הכרטיס המיוחל במחיר הנקוב שלו ובתוספת סמלית של דמי טיפול הנגבים ע"י חברת הכרטיסים.

מי הם הגורמים הרשמיים המוסמכים למכור ולטפל בכרטיסים למשחק של יובנטוס?

בדיוק כמו בישראל, אשר קבוצות כדורגל עובדות עם חברות כרטיסים ("לאן", הדרן", "גרבר" וכו') ורק הן מוסמכות למכור כרטיסים למשחקיהן, כך הדבר עובד גם באיטליה.
חברת הכרטיסים שאיתה עובדת יובנטוס נקראת LisTicket והיא חברת הכרטיסים היחידה המוסמכת למכור כרטיסים למשחקי יובנטוס. ההזמנה מתבצעת בקלות יחסית דרך האתר של החברה ואיסוף הכרטיס מתבצע בקופות האצטדיון החל משעתיים לפני תחילת המשחק. החברה גובה דמי טיפול של 3-15 יורו להזמנה ואתם יכולים להיות בטוחים שקניתם כרטיס אמיתי במחיר אשר אותו קבעה יובנטוס וזהו המחיר אשר מודפס על הכרטיס. אותן חברות כרטיסים אשר אינן מורשות ע"י יובנטוס למכור כרטיסים למשחקיה עלולות למכור לכם כרטיס במחיר של 300 יורו כאשר על הכרטיס יהיה מודפס מחיר של 50 יורו בלבד. החברה העושקת עשתה 250 יורו רווח נקי על הגב שלכם שלא לדבר על כך שלא תמיד מדובר במקום שהזמנתם וקיים סיכוי שהכרטיס מזוייף.
אופציה נוספת לרכישת כרטיס היא דרך מועדון אוהדים רשמי המוכר ע"י יובנטוס. בישראל פועל "יובנטוס קלאב ישראל" – מועדון האוהדים הרשמי של יובנטוס בישראל. המועדון הוא הגוף היחיד בישראל המוכר ע"י יובנטוס. הזכות להזמין כרטיס דרך המועדון שמורה לחברי יובנטוס קלאב ישראל בלבד.

בנוסף, חשוב לדעת - כרטיסים למשחקי הבית של יובנטוס יוצאים למכירה רק 10-20 ימים לפני המשחק. חברות המציעות לכם לרכוש כרטיס מספר חודשים לפני המשחק, ירכשו בעצמן את הכרטיס רק 10-20 ימים לפני המשחק. יחד עם זאת, עשויים להיות שינויים ולכן מומלץ לעקוב אחר העניין.


שלב 1 – מה המחיר של הכרטיס?
הדרך הטובה ביותר לברר את מחירי הכרטיסים היא להיכנס לאתר של יובנטוס. בתפריט שנמצא בצד שמאל, נלחץ על On the pitch, לאחר מכן על Tickets ואז על Prices and Purchasing.
בפנינו יופיע כל המידע הרלוונטי למשחק הקרוב אשר יובנטוס מוכרת אליו כרטיסים כרגע – מחירים לפי האיזורים באיצטדיון ותאריכי תחילת וסיום המכירה, כולל מכירה מוקדמת לחברים במועדוני החברים השונים. במקרה שלנו מדובר במשחק נגד בולוניה אך כאמור הדבר רלוונטי לכל משחקי הבית של יובנטוס.
 
 
 


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

כעת אנחנו רוצים לדעת באיזה מיקום בדיוק באצטדיון מדובר. לשם כך אנחנו זקוקים למפת האצטדיון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כפי שניתן לראות, האצטדיון מחולק למספר איזורים כאשר היציעים הזולים ביותר הם מאחורי השערים (Curva Sud  ו- Curva Nord) והיקרים ביותר נמצאים לאורך המגרש באיזור קו האמצע (Ovest 2 Centrale  ו- Est Centrale). לנוחיותכם הם צבועים בצבעים שונים וניתן להתאים בין הצבעים לבין המקרא שנמצא בצד שמאל.
חברות הכרטיסים הלא מורשות יציעו לכם כרטיס "לאורך המגרש". כפי שניתן לראות, ישנם מספר איזורים לאורך המגרש ובמחירים שונים אך אותה חברת כרטיסים מפוקפקת תמכור לכם כרטיס מאחורי נקודת הקרן במחיר של מקום על קו האמצע.
 

על מנת לבצע רכישה באתר, אנחנו צריכים ליצור חשבון משלנו. ליחצו בחלק העליון של האתר על Not registered yet?  ומלאו את כל הפרטים הנדרשים.

עכשיו אפשר לגשת לעניינים.
בצד שמאל מתחת ל-Search ב-Select city ליחצו על Torino.

ב-Select category  ליחצו על CALCIO (SERIE A/B INTERN ואז על Send.

הגענו לעמוד שבו מופיעים כל משחקי הכדורגל הרלוונטים לעיר טורינו כרגע.

נלחץ על הקישור למשחק בין יובנטוס לבולוניה ונגיע לעמוד שבו יופיעו לנו האופציות השונות לרכישת כרטיס.
כעת נלחץ על Buy on Internet.
 

בעמוד הזה יופיעו לנו כל היציעים אשר יש בהם כרטיסים זמינים.
נסתכל שוב במפת האצטדיון ונחליט שאנחנו רוצים לשבת ביציע המערבי, בקומה השניה. נחפש את TRIBUNA OVEST 2^ ANELLO ובשורה של INTERO WEB נבחר את מספר הכרטיסים שאנחנו רוצים להזמין. אם אתם (או מישהו שנוסע אתכם) הוא מתחת לגיל 16, לחצו על RIDOTTO UNDER 16 WEB . עקב מגבלות שהטילה ההתאחדות האיטלקית, ניתן להזמין עד 4 כרטיסים בהזמנה. לא ניתן לבחור מקומות ספציפיים, המערכת נותנת לכם את המקומות הכי טובים הפנויים ברגע ההזמנה.
בתחתית העמוד לחצו על Confirm.
אם תחזרו לעמוד הכרטיסים באתר של יובנטוס, תוכלו לראות שהמחירים תואמים. כעת אתם יודעים בוודאות שלא עובדים עליכם.

כעת אנחנו נדרשים לאשר את ההזמנה. נבדוק שהכל נכון – המשחק, המקומות באצטדיון, סוג הכרטיס והמחיר.
כפי שניתן לראות, המערכת נתנה לנו מקומות בגוש 231, שורה 6, כיסאות 39 ו-40. צפייה במפת האצטדיון תגלה לכם היכן אתם צפויים לשבת.
אם הכל נכון ואתם מרוצים מהבחירה – לחצו על Confirm Order.

אם אתם מעוניינים בכרטיסים אחרים או שעשיתם טעות – לחצו על Select other tickets.

אם אתם רוצים לבטל את ההזמנה ולא להמשיך לתשלום – לחצו על Cancel operation.
 

כעת יש למלא את פרטיכם האישיים. על כל כרטיס יודפס שמו של בעל הכרטיס, זאת על מנת לצמצם את תופעת הספסרות.
מלאו את הפרטים בחלק התחתון של העמוד, אלא אם כן אתם חברים במועדון Juventus Premium Member ואז תוכלו למלא את הפרטים בחלק העליון.

לאחר מכן יופיע שוב עמוד בחירת הכרטיסים עם הפרטים שמילאתם. אנא ודאו שכל הפרטים נכונים ולחצו על Confirm Order.
 

כעת תצטרכו לבחור את אופן קבלת הכרטיסים. תוכלו לבחור בין איסוף באצטדיון לבין הדפסת הכרטיסים בבית. אם תרצו להימנע מהתור בקופות באצטדיון, מומלץ להדפיס את הכרטיס בבית.
אם אתם רוצים ללכת עד הסוף ולהינות מתחושת כרטיס "אמיתי" ביד, תוכלו לבחור באופציית האיסוף באצטדיון.
שימו לב, לפעמים מופיעה רק אופציית ההדפסה מהבית.

לאחר שבחרתם באופציית איסוף הכרטיס, תתבקשו לבחור האם אתם מעוניינים בחשבונית מס. 

לאחר מכן, תתבקשו למלא פרטי תשלום. זהו השלב האחרון ולאחריו הכרטיס המיוחל יהיה שלכם באופן סופי. לא ניתן לבטל את הפעולה לאחר אישור התשלום!

 

בשלב זה אתם אמורים לקבל הודעת אישור רכישה והודעה לתיבת האי מייל.

מזל טוב! רכשתם כרטיס מקורי ואמיתי למשחק של יובנטוס! אתם יכולים לנסוע לטורינו בראש שקט וללא דאגות.מספר הערות:

1. לעיתים הכרטיסים נגמרים מהר מאוד ולכן חשוב לרכוש כרטיס מיד בפתיחת המכירה, במיוחד למשחקים "חמים" (נגד מילאן, אינטר וכו'). עיכוב שלכם ברכישה משמעותו עלול להיות שלא יישארו כרטיסים למשחק או שיישארו כרטיסים למקומות פחות טובים. תמיד תהיו עם אצבע על הדופק.
2. הגיעו לאצטדיון לפחות שעה לפני המשחק או לפחות שעתיים אם אתם צריכים לאסוף את הכרטיס בקופה. השטח הגדול באיזור האצטדיון, התור הארוך לקופות והבדיקות הקפדניות בכניסה עלולים לעכב אתכם.
3. אל תשכחו להביא דרכון לאיצטדיון! לא תוכלו להיכנס לאצטדיון ללא תעודה מזהה.
4. המדריך מכוון רק לרכישת כרטיסים למשחקי הבית של יובנטוס. רכישת כרטיסים למשחקי החוץ מתבצעת דרך הקבוצה היריבה.
5. באצטדיון החדש, בניגוד לאצטדיונים קודמים ובמיוחד לדלה אלפי – ניתן לראות מצויין מכל מושב באצטדיון. קחו את זה בחשבון כשאתם מתלבטים היכן לשבת במקרה שהכסף משחק תפקיד. לא חייבים לשבת במקומות הכי טובים, האווירה מגיעה לכל פינה באצטדיון.
6. זיכרו - רכישת כרטיס מגורם שאינו מורשה ע"י יובנטוס עלולה להשאיר אתכם ללא כסף וללא כרטיס.
7. לחברי יובנטוס קלאב ישראל יש אפשרות לרכוש כרטיסים במכירה מוקדמת דרך הנהלת המועדון.

והכי חשוב – תמיד תזכרו שאנחנו, יובנטוס קלאב ישראל, תמיד כאן בשבילכם.
 

המדריך לרכישת כרטיסים

שלב 2 - הזמנת הכרטיס

כעת, לאחר שהבנו את התמונה הכללית והחלטנו היכן אנחנו רוצים לשבת – הגיע הזמן לרכוש את הכרטיס.
לשם ניכנס לאתר www.listicket. it ונשנה את השפה לאנגלית ע"י לחיצה בצד ימין למעלה על Home page English version.

bottom of page